شیراز صبا

نرم افزار حسابداری صبا

خانه اپلیکیشن اندروید صبا

اپلیکیشن بارکد خوان صبا

هدف از طراحی این اپلیکیشن ، آسان کردن گرفتن کالا در هایپر مارکت هاست . با استفاده از این نرم افزار ، کالاها در زمان تحویل از ماشین های پخش و در زمان ورود به انبار ، توسط تبلت یا هر سیستمی که دارای اندروید باشد اسکن شده و با تمامی کالاهای فاکتور های یک رسید ، در سیستم ثبت میگردد . امکان باز خوانی این رسید ها در صفحه خرید فراهم شده است و حسابدار میتواند این کالا ها را در لیست خرید ، بازخوانی نماید . با این روش ، نیازی به بردن نمونه کالاها به اتاق حسابداری جهت خواندن بارکد نیست، از طرفی سیستم با اضافه کردن آخرین فیمت خرید کالا به حسابدار جهت قیمت گذاری کالا ها کمک میکند.

اپلیکیشن فروش آنلاین ویزیتوری صبا

قابلیت نصب برنامه بر روی گوشی های اندروید جهت استفاده ویزیتور ها ، که در این برنامه ویزیتور میتواند موجودی و قیمت مانده حساب مشتری را به صورت آنلاین مشاهده کند و کالا های درخواستی مشتری را فاکتور کرده و به سیستم مرکزی ارسال کند . در صورت موجود بودن پرینتر کمری فاکتور را چاپ کرده و به مشتری بدهد.

اضافه کردن مشخصات هر کالا

امکان اضافه کردن تصاویر به کالا نیز وجود دارد، شما میتوانید از برنامه به عنوان تصویر کالا استفاده نموده و همزمان در صورت درخواست مشتری ، کالارا فاکتور کنید.

IMG-20200923-WA0041-min

سفارش آنلاین کالا توسط مشتری شما

در این برنامه میتوانید کالاهارا گروه بندی کنید تا مشتری قبل از مشاهده لیست کالا ابتدا گروه مورد نظر خود را انتخواب کند تا بتواند کالای مورد نظر خود را پیدا کند. 

در برنامه کامپیوتر مرکزی امکاناتی در نظر گرفته شده است تا شما فروشنده عزیز بتوانید لیست کالاهای قابل مشاهده در گوشی یا تبلت را مشخص کنید ، با این روش مشتری ها میتوانند تنها کالاهایی را ببینند که شما اجازه ی فروش آنها را صادر کرده باشید.

به روز رسانی روزانه

اطلاعات برنامه در ابتدای روز ؛ به روزرسانی میگردد و در صورتی که اینترنت گوشی قطع شود ، ویزیتور میتواند باتوجه به آخرین اطلاعات دریافت شده، فاکتور را در گوشی خود ثبت کند و بعد از بر قراری اتصال اینترنت ، اقدام به ارسال فاکتور های ثبت شده کند.

اپلیکیشن خرید آنلاین صبا برای مشتری

این اپلیکیشن بر روی گوشی ها و تبلت هایی با سیستم عامل اندروید نصب میشود . و به مشتری این امکان را میدهد تا لیست کالاها را ببیند  و در صورت تمایل اقدام به خرید کند . در این بر نامه پس از ثبت کالاهای فاکتور ، مشتری لیست کالاها را برای شما ارسال میکند و شما در برنامه ی خود پس از برسی و ثبت فاکتور ، کالاهای خریداری شده را برای مشتری ارسال میکنید.